pl de en

O firmie

Firma Fun Water World z siedzibą w Tarnowie, ul. 3 Maja 6/28 istnieje na rynku od 1989 roku, od 10 lat zajmujemy się sprzedażą internetową wysokiej klasy sprzętu do uprawiania sportów wodnych, od 5 lat istniejemy na Allegro. Przez wszystkie lata pracowaliśmy i pracujemy dalej na zaufanie naszych klientów. Od 1 maja 2013 r., pojawiliśmy się na rynku jako sklep internetowy http://www.wodneharce.eu/

Sklep internetowy z akcesoriami do sportów wodnych

Firma nasza angażuje całą swoją wiedzę i doświadczenie aby zaoferować idealny towar dla każdego, bez względu na jego umiejętności, technikę, wiek czy płeć. Codziennie dokładamy starań i dążymy do tego, aby obsługa klienta była w pełni funkcjonalna, profesjonalna i najlepszej jakości. Co roku poszerzamy swój asortyment o nowe kolekcje, produkty i marki.

Jesteśmy całkowicie zaangażowani aby sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów. Traktujemy to jak sportowe współzawodnictwo i wyzwanie aby dzięki Wam być jeszcze lepszymi. Firma nasza mając na uwadze rozwój i promocję sportów  wodnych w Polsce i Europie stara się być na bieżąco z najnowszymi trendami i nowościami na rynku sportów wodnych i motorowodnych.

Współpracujemy ze wszystkimi największymi i najlepszymi firmami na świecie z branży sportów wodnych, a współpraca nasza układa się doskonale. Poniżej przedstawiamy logo firm, których asortyment możecie Państwo zakupić w naszym sklepie internetowym.

Sklep ze sprzętem do sportów wodnych online oferuje:                                

  • Wszechstronną obsługę w zakresie dostaw i sprzętu wodnego oferowanych marek,
  • Najlepsze na rynku ceny sprzętu do uprawiania sportów wodnych oraz różnego rodzaju akcesoriów .
  • Atrakcyjne rabaty dla stałych odbiorców
  • Szybką realizację zamówień, towar dostępny od ręki
  • Aktualizację kolekcji i najlepsze promocje cenowe
  • Doradztwo oraz indywidualną obsługę każdego z Klientów w zakresie kupna i używania sprzętu